(8 676) 400 58
Kasdien nuo 8 iki 21 val.
El.p.: info@elturgus.lt
(8 676) 400 58
Kasdien nuo 8 iki 21 val.
El.p.: info@elturgus.lt
(8 676) 400 58
Kasdien nuo 8 iki 21 val.  El.p.: info@elturgus.lt
Klauskite

Tema: Elturgus

Atsiliepimai
Inga
Labai profesionaliai atliktas darbas. Lagaminas puikus. Ačiū Jums.
2019-09-16 Visi atsiliepimai >
krepšelis
prekių: 0
Prekių krepšelis tuščias
krepšelis
prekių: 0
Verslui, ūkininkams Žmogui Sodui Lagaminai Vaikams Kitos prekės Išpardavimas Namams

Prekių pristatymas

Prekes, kurias turime centriniuose sandėliuose, pristatome per 1 – 3 darbo dienas Lietuvoje. Prekes, kurias vežame pagal specialų užsakymą, pristatome per sutartą laiką. Užsakę prekę, netrukus gausite pranešimą apie tikslią prekės pristatymo datą. Pristatymo į užsienį kaina priklauso nuo kurjerių paslaugų kainos ir derinama iš anksto.


Prekes pristatome mes arba įgaliotas atstovas.


Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su mumis ar mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siunta pristatytų prekių būklę (išorę, komplektiškumą, kiekį).


Jums priėmus prekę ir pasirašius prekių pristatymo dokumentą yra laikoma, kad siuntoje esantys daiktai yra tvarkingi, o siunta yra perduota taip pat tvarkingai.


Pastebėję siuntoje esančių daiktų išorinį pažeidimą (įlaužimą (-us), įlenkimą (-us), įbrėžimą (-us), korozijos pažeidimą (-us) ar pan.), turite teisę siuntoje esančių daiktų nepriimti ir apie tai mus kuo skubiau informuoti, o apie tokį faktą pažymėti siuntos važtaraštyje.


Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o Jūs pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturite.


Sunkioms, virš 30 kg. sveriančioms siuntoms neužsakius krovos darbų, siunta bus pristatyta iki namo, esančio nurodytu adresu. Užsakius krovos darbus, siunta bus pristatyta (užnešta) iki pageidaujamos vietos.